BRANDING

Branding to marketingowe, indywidualne cechy rozpoznawcze dla danej firmy.

Każdy dobrze przemyślany marketing opierający się na brandzie, zapewni firmie rozpoznawalność oraz miejsce w czołówce. Podstawą brandingu jest za pomocą niepowtarzalnej nazwy firmy oraz indywidualnego logotypu, wykreowanie silnego wizerunku na tle konkurencji. Aby stworzyć nazwę oraz niepowtarzalny logotyp, niezbędne jest przeprowadzenie analizy ofertowej firmy, dzięki czemu nazwa może bezpośrednio utożsamiać się z świadczonymi usługami.

Logotyp to niepowtarzalny znak graficzny, który tworzony jest wedle ogólnie panujących, marketingowych zasad z naciskiem na jego funkcjonalność przy zabiegach marketingowych.

Dobrze wykonany projekt zapewnia firmie rozpoznawalność na rynku i pozwala budować swoją pozycję ale nazwa firmy oraz logotyp to nie wszystko, jest to podstawa do zapewnienia firmie identyfikacji na rynku lecz kluczowym elementem jest kampania marketingowa. Dzięki funkcjonalności logotypu klient jest w stanie wykorzystać go w materiałach reklamowych na wiele sposobów, wzmacniając tym samym rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów.

W INKOD zajmujemy się kreowaniem nowych marek, realizacją brandingu, projektowaniem kampanii reklamowych oraz analizowaniem potrzeb rynku, dzięki czemu przyczyniliśmy się do sukcesu wielu firm, zapewniając im rozpoznawalność oraz czołowe pozycje. Jako nieliczni zajmujemy się brandingiem od A do Z, zaczynając od drobnego pomysłu, przez kampanię reklamową, a kończąc na silnym i rozpoznawalnym wizerunku firmy.

 

 

Zapytaj o wycenę

identyfikacji / brandingu