Comarch ERP XT

program do zarządzania Twoją firmą

Wystawiaj faktury tak jak ponad 80 000 europejskich firm, które wybrały nasze rozwiązania.

Wystawiaj faktury online, wybierz sprawdzoną księgowość, sprawdzaj stan magazynu, prowadź sklep internetowy i analizuj dane firmy. Korzystaj i płać za funkcjonalności których potrzebujesz

85%* użytkowników poleca program Comarch ERP XT innym firmom.

* Badanie przeprowadzone na próbie 5100 użytkowników w Polsce, Niemczech i Francji.

Wystaw fakturę VAT w 10 sekund

Oszczędzaj czas i z łatwością prowadź biznes. ERP XT to niezawodne oprogramowanie do fakturowania, dzięki któremu wystawisz faktury online: VAT, proforma, zaliczkowe – nasz program do faktur wykorzystuje codziennie tysiące przedsiębiorców.

1. Wybierz kontrahenta

Wystarczy, że podasz numer NIP, a reszta danych uzupełni się automatycznie. Kontrahent zostanie automatycznie dodany do Twojej bazy partnerów biznesowych.

2. Dodaj produkty

Nie musisz martwić się o stan magazynu. Dzięki Comarch ERP XT lista produktów będzie zawsze aktualna. Program pomoże Ci w zarządzaniu stanami magazynowymi i aktualizacjami.

3. Wyślij fakturę mailem

Wystawioną fakturę możesz wygodnie wysłać do kontrahenta, aby szybciej otrzymać płatność.

Zarządzaj swoją firmą gdziekolwiek jesteś

Aplikacje mobilne

Skorzystaj z aplikacji internetowej i aplikacji mobilnych do wystawiania faktur lub rozliczania wydatków z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

pobierz z app store ERPXT pobierz z google play ERPXT

Usprawnij sprzedaż w swoim sklepie

Dzięki modułowi POS będziesz mógł szybciej obsłużyć swoich klientów. Moduł jest zaprojektowany tak, aby osoby pracujące na stanowiskach kasowych mogły całą uwagę skupić na kliencie, a nie na procesie sprzedaży. Podczas wystawiania dokumentu otrzymasz inteligentne podpowiedzi o najpopularniejszych towarach, a także o towarach powiązanych ze sprzedawanymi. W prosty sposób dodasz rabat pozycji i całego dokumentu, a przy płatności gotówką system podpowie Ci kwotę reszty do wydania.

1. DODAJ TOWAR JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Aby dodać towar na dokument wystarczy, że klikniesz w jego kafelek. Możesz też podejrzeć dane szczegółowe, dodać rabat lub zmienić ilość.

2. WYBIERZ RODZAJ DOKUMENTU

Wybierz paragon lub fakturę, przypisz klienta z listy lub dodaj go wpisując dane jego firmy.

3. WSKAŻ RODZAJ PŁATNOŚCI

Możesz wybierać z wielu form płatności, a przy płatności gotówką skorzystaj z szybkiego wyliczenia reszty, dzięki inteligentnym podpowiedziom wpłacanej kwoty.

Działaj zawsze zgodnie z przepisami

Zespół specjalistów Comarch ERP XT na bieżąco monitoruje zmiany w przepisach. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie funkcje zawsze działają zgodnie z polskimi przepisami. Nie musisz się martwić czy dobrze wystawisz fakturę lub wysyłasz poprawny plik JPK.

FAKTUROWANIE

Comarch ERP XT to program do wystawiania faktur. Możesz wystawiać faktury online lub z aplikacji w telefonie. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność lub małą firmę to z pomocą XT dopełnisz wszystkich formalności po udanej transakcji.

JPK NA ŻĄDANIE

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek wystawiać co miesiąc Jednolity Plik Kontrolny. W Comarch ERP XT zrobisz to jednym kliknięciem.

RODO

Rozporządzenie o danych osobowych to ważny aspekt prowadzenia małej firmy. Comarch ERP XT posiada funkcje dzięki którym z łatwością wdrożysz procedury RODO.

SPLIT PAYMENT

Split Payment polega na rozdzieleniu płatności kwoty netto faktury na oddzielny rachunek niż kwota podatku. Jest to dobrowolna opcja z której możesz wygodnie skorzystać dzięki Comarch ERP XT.

Korzystaj z ekosystemu aplikacji do zarządzania firmą

Prowadzenie firmy wymaga wiele czasu, doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy integralne rozwiązania zgodnie z Twoimi potrzebami, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu. Skomponuj najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu z pomocą narzędzi w pełni zintegrowanych z Comarch ERP XT.

Wybierz pakiet Comarch ERP XT zgodny z Twoimi potrzebami

Comarch ERP XT to program do wystawiania faktur, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości, raportowania oraz prowadzenia e-sklepu. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać i płacić za te usługi których potrzebujesz. Przygotowaliśmy 7 pakietów o zróżnicowanych funkcjonalnościach programu dla małych firm wśród których z pewnością znajdziesz to czego Ty i Twoja firma potrzebujecie. Wybraną usługę możesz w każdym momencie rozszerzyć np. korzystasz z Comarch ERP XT jako programu do wystawiania faktur, ale chcesz również kontrolować swój magazyn, możesz dokupić tę usługę online.

Jeśli zastanawiasz się jaki program do fakturowania wybrać, wybierz program do zarządzania małą firmą!

Nie tylko fakturowanie za pomocą aplikacji ułatwia pracę, digitalizacja innych czynności związanych z prowadzeniem Twojej firmy pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze oraz skupić się na rozwoju firmy.

Dzięki Comarch ERP XT wygodnie i szybko wystawisz faktury online: VAT, proforma, zaliczkowe jak również korektę faktury. Program umożliwia także obsługę drukarki fiskalnej, rachunków, paragonów. Wybierając Comarch ERP XT będziesz łatwo zarządzać kontrahentami, produktami, a także wyślesz mailem dokumenty i edytujesz wydruki. Już w podstawowej wersji programu obsłużysz wiele walut, a także wygenerujesz i wyślesz Jednolity Plik Kontrolny, czyli popularnie nazywany plik JPK.

Wyższe pakiety Comarch ERP XT pozwalają na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, składanie deklaracji VAT oraz zaliczek na PIT-36 i PIT-36L czy ewidencje zakupów i sprzedaży VAT.

Wybierając Comarch ERP XT usprawniasz w swojej firmie księgowość, inwentaryzacje, logistykę jak również promocję i marketing. Sprawdź funkcjonalności naszego programu do zarządzania małą firmą.

Wypróbuj COMARCH ERP XT
Comarch ERP XT – program dla firm

 

Zaufało Nam już ponad 80 000 firm w całej Europie.
Teraz czekamy na Ciebie!
Wybierz Comarch ERP XT!