Comarch IBARD

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA DANYMI W FIRMIE

Znajdź rozwiązanie dla twojej firmy

Comarch IBARD (dawniej iBard24) to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

Zarządzaj danymi firmowymi z jednego miejsca

BACKUP PLIKÓW I BAZ DANYCH

Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym czasie.

BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE

Przesyłaj pliki do swoich klientów bez ryzyka, że dostaną się w niepowołane ręce. Zarządzaj dostępem do katalogów wśród swoich współpracowników.

SYNCHRONIZACJA DANYCH NA WIELU URZĄDZENIACH

Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na swoim urządzeniu mobilnym a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym.

SZYFROWANIE PLIKÓW

Comarch IBARD zapewnia szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz umożliwia szyfrowanie danych własnych kluczem, tak by tylko jego posiadacze mogli odczytać dane.

Używany przez ponad 40 000 firm

Klienci polecają nasze rozwiązanie już od 2009 roku. Comarch IBARD (dawniej iBard24) cieszy się zaufaniem zarówno małych, średnich jak i dużych firm w całej Europie, które poszukują bezpiecznego systemu do backupu, przechowywania i udostępniania danych.

Twoje dane bezpieczne i dostępne na wszystkich urządzeniach

Twórz kopie zapasowe swoich danych (zarówno plików jak i baz danych) dzięki prostemu i intuicyjnemu kreatorowi backupu. Dzięki wielokanałowemu dostępowi: aplikacja desktop, aplikacja www i aplikacje mobilne, twoje dane dostępne są z każdego urządzenia na którym się zalogujesz na swoje konto. Nasze systemy bezpieczeństwa pomagają również na pełną synchronizację danych i szyfrowane udostępnianie plików.