INFORMATYKA

Kompleksowa obsługa IT / Outsourcing IT

 

Kompleksowa obsługa IT / Outsourcing IT, to usługa skierowana do małych, średnich oraz dużych firm, jej głównym zadaniem jest przekazanie do INKOD nadzoru nad działem IT firmy, kancelarii lub innego podmiotu. Zadaniem INKOD jest przede wszystkim utrzymanie i nadzorowanie infrastruktury IT , monitorowanie ruchu, dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek lub awarii.
Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży zawsze służymy pomocą podczas wszelkiego rodzaju konsultacji IT. Każdą współpracę kontraktową z klientem poprzedza wykonany przez INKOD Audyt IT.
Usługi kompleksowej obsługi / outsourcingu IT, działają na zasadach określonych ryczałtowych pakietów dostępnych w kilku wariantach cenowych lub indywidualnej wycenie dostosowanej do potrzeb klienta.

 

Zalecane przez INKOD pakiety dla przykładowych wielkością infrastruktur.

- Dla małego podmiotu (1-5)1, bez rozbudowanej infrastruktury IT, który potrzebuje sporadycznej obsługi, zalecamy z naszej oferty pakietowej, pakiet Business Light.

- Dla średniego podmiotu (6 – 15)1 z mało rozwiniętą infrastrukturą IT, z potrzebą częstego korzystania ze wsparcia działu IT INKOD, zalecamy pakiet Business Standard.

- Dla większego podmiotu (16 – 25)1 z średnio rozwiniętą infrastrukturą IT lecz nie korzystającego z rozwiązań dla dużych firm i korporacji, w którym codzienna praca opiera się o oprogramowania korzystające z zasobów serwerowych, zalecamy pakiet Business Pro.

- Dla dużego podmiotu (26 – 39)1 z mocno rozwiniętą infrastrukturą IT, którego codzienne funkcjonowanie i praca w znacznym stopniu jest oparta na systemach informatycznych, korzystających z zasobów internetowych i serwerowych; dla którego istotny jest szybki czas reakcji w przypadku usterki lub awarii, zalecamy pakiet Business Company.

1liczba pojedynczych urządzeń do zarządzania w infrastrukturze wliczając komputery PC, laptopy, laserowe drukarki sieciowe, routery, switche, access pointy itp. np. (1-5) 3x laptop + 1x komputer PC + 1x router WiFi = 5 urządzeń.

 

W INKOD dostępy jest także pakiet kompleksowej obsługi - Corpo, jest to pakiet indywidualnie wyceniany i dostosowany do potrzeb bardzo dużego podmiotu zakładający Outsourcing IT lub Body Leasing. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Serwis

Dział serwisu zajmuje się kompleksową naprawą usterek w komputerach PC, notebookach (laptopach), netbookach, sprzęcie sieciowym, monitorach oraz innym sprzęcie IT lub urządzeniach pokrewnych.

Prowadzimy kompleksowy serwis w zakresie usterek software'owych (programowych), tj. Problem z systemem operacyjnym, sterownikami bądź dodatkowym oprogramowaniem, jak i hardware'owych (sprzętowych), gdzie najczęstszą przyczyną problemów są uszkodzone podzespoły takie jak: dysk, karta sieciowa, karta dźwiękowa, pamięć ram. Bardzo często pojawiają się problemy wynikające z uszkodzeń elektroniki tj. kondensatory, drobne układy, diody oraz bardziej skomplikowane jak uszkodzone ścieżki na płytach głównych, uszkodzone układy BGA wymagające reballingu, itp.

 

proces serwisowy

 

Sieci teleinformatyczne

Dostęp do internetu można dziś uzyskać praktycznie wszędzie dzięki licznym dostawcom na polskim rynku. Pomożemy Państwu uzyskać do niego dostęp w jak najkorzystniejszy sposób. Zaprojektujemy, zainstalujemy, naprawimy oraz zmodernizujemy wszelkiego rodzaju sieci  komputerowe (kablowe i bezprzewodowe), telekomunikacyjne, VoIP, wedle Państwa potrzeb. Dobierzemy najlepszy sprzęt dbając o jak najlepszą cenę. Przeanalizujemy dostępnych w rejonie dostawców internetowych by pomóc Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę. Sieci realizujemy tylko na sprzęcie renomowanych producentów jak CISCO Systems, Dell, NETGEAR, SUN, ubiquiti.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu posiadamy w naszej ofercie także,  tzw. "jednodniowe" sieci teleinformatyczne. Oferta jest skierowana na potrzeby wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, gdzie występuje potrzeba wyposażenia stanowisk roboczych w dostęp do sieci. Zapewniamy w takiej usłudze wykonanie sieci komputerowej, internetowej, sieci zasilania (230V) do wszystkich stanowisk jak i stałą administrację siecią oraz support, przez czas trwania spotkania, konferencji, szkolenia, itp.

Cena oraz warunki ustalane są w bezpośrednim kontakcie telefonicznym bądź osobistym.

 

 

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

 

  • Jesteśmy prężnie rozwijającą się nowoczesną firmą
  • Jesteśmy niezależni, przez co możemy świadczyć usługi szybko i kompleksowo
  • Posiadamy własny dział serwisu, prowadzimy naprawy od drobnych usterek po skomplikowane naprawy elektroniki podzespołów.
  • Posiadamy dystrybucję sprzętu, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów
  • O jakość usług i markę dba wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów
  • Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dane poufne są zawsze umownie i prawnie chronione
  • Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm z branży IT
  • Prowadzimy bezpośredni import sprzętu renomowanych marek
  • Szybkość w działaniu sprawia, że jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebują
  • Świadczymy usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu