młodszy specjalista wsparcia IT

INKOD poszukuje do pracy w biurze w Katowicach, ul. Francuska 35, pracownika na stanowisko młodszego specjalisty wsparcia IT. Poszukiwana osoba będzie przede wszystkim, odpowiedzialna za realizację zdalną, zgłoszeń serwisowych nadesłanych przez naszych klientów. Praca również dla studentów. Nasza firma świadczy usługi dla firm oraz podmiotów rządowych.

Opis stanowiska:

- wsparcie zdalne klienta w zakresie oprogramowania

- utrzymanie środowisk Windows

- obsługa korespondencji mailowej z klientami

- tworzenie dokumentacji z przeprowadzonych zleceń

Oczekujemy:

- podstaw znajomości środowisk Windows Server / Linux

- podstaw znajomości środowisk baz danych MS SQL, MySQL

- znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym posługiwać się dokumentacją techniczną.

- chęci poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia

- zaangażowania w pracy bezpośrednio z klientem

- umiejętności planowania swojego czasu.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku na ½ etatu w godzinach 9-13 lub w wybrane dni w większym zakresie godzin – kwestia do ustalenia

- możliwość w późniejszym czasie przejścia na pełen wymiar godzin

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- możliwość uczestniczenia w innych projektach realizowanych przez firmę

- umowę w dogodnej dla kandydata formie (o pracę/zlecenie/dzieło/B2B)

- ewentualną możliwość płatnych nadgodzin

Mile widziane:

- praca na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

 

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV na adres: rekrutacja@inkod.pl. Rozpatrywane będą tylko CV wysłane na wskazany adres email oraz zawierające poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

LUB

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

Pragniemy poinformować, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnego etapu rekrutacji. Aplikacje złożone inną drogą niż podana powyżej nie będą rozpatrywane.

 

Administratorem danych osobowych jest INKOD GROUP, ul. Francuska 35, 40-027 Katowice, ado@inkod.pl

Państwa dane będą przetwarzane w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest art. 22[1] kodeksu pracy w zakresie danych tam wymienionych, w pozostałym zakresie Państwa dane mogą być przetwarzane na podstawie Państwa zgody. Konieczność podania przez Państwa danych wynika z art. 22[1] kodeksu pracy. Konsekwencją niepodania danych w zakresie określonym w przytoczonym przepisie będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty stale współpracujące z administratorem w ramach jego struktury organizacyjnej.

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wycofania udzielonej zgody, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed dniem jej cofnięcia. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane będą przetwarzane do momentu zakończenia bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 1 rok od złożenia aplikacji.